Nasza Filozofia

Zapraszam Was do odkrycia win wysokiej, jakości, niespotykanych na polskim rynku. Z przyjemnością dzielę się z moimi klientami zamiłowaniem do win organicznych, biodynamicznych, wytwarzanych w zgodzie z naturą. W mojej ofercie mam także wina tradycyjne zawsze jednak pilnuje, aby wytwarzane były przy minimalnym udziale środków chemicznych, siarczanów, zarówno w trakcje uprawy jak i winifikacji.

Dla moich klientów wybieram małe tradycyjne kilkuhektarowe winnice prowadzone przez pasjonatów, gdzie wino jest ciągle dziełem, a nie tylko produktem komercyjnym. Jakość wina zapewnia ciągłe poszukiwanie. Poszukiwania te nie mogą odbywać się inaczej jak przez bezpośrednie wizyty w domenach, długie rozmowy, podglądanie prac w polu i piwnicy. Import bezpośredni zapewnia mi ograniczenie kosztów pośrednich tak, aby zaoferować moim klientom wina w znakomitej relacji jakości do ceny.

Moją ambicją jest stworzyć coś więcej niż sklep. Stworzyć miejsce gdzie o winie można rozmawiać, szukać razem aromatów i nazywać je.

Serdecznie zapraszam