Regulamin sklepu internetowego LA CAVE

Kupujący i Sprzedający

Sprzedającym jest sklep winanaturalne.pl prowadzony przez Katarzynę Szabrańska, NIP 568-104-98-65, z siedzibą w Warszawie ul. Wilczej 28, zwany dalej Sprzedającym.

Ze sklepu winanaturalne.pl mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie oraz osoby prawne posiadające zdolność do czynności prawnej (zgodnie z przepisami prawa), zwana dalej Kupującym.

Zamawianie Produktów

W celu dokonania zakupu produktu, należy się zarejestrować. W tracie rejestracji należy podać imię, nazwisko, telefon i dokładne dane adresowe do wysyłki. Wszystkie Dane zostaną wykorzystane jedynie do realizacji transakcji i w żadnym wypadku nie zostaną udostępnione stronom trzecim.

W karcie każdego produktu znajduje się link „kupuję” – po kliknięciu go i zaznaczeniu zamawianej ilości towaru, Kupujący zostaje przeniesiony do „Koszyka” gdzie może zweryfikować zamawiany towar, przejść do potwierdzenia zamówienia i płatności, bądź kontynuować zakupy.

Zawarcie umowy sprzedaży i wydanie towaru

Sprzedający oświadcza, iż produkty umieszczone na stronach serwisu winanaturalne.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, mają jedynie charakter informacyjny.

Strony ustalają, że miejscem zawarcia umowy sprzedaży jest sklep La Cave Philippe de Givenchy zlokalizowany przy ul. Wilczej 28 w Warszawie. Wydanie towaru następuje po zaksięgowaniu płatności na koncie Sprzedającego.
Wydanie towaru następuje w momencie przekazania zamówionych towarów przewoźnikowi (firmie kurierskiej), z którym Sprzedający ma podpisaną umowę. Kupujący oświadcza, że upoważnia kuriera do obioru towaru w jego imieniu. Oferta winanaturalne.pl jest ustalana w oparciu o aktualny asortyment i ważna jest do wyczerpania zapasów. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówień bez podania przyczyny. Wizerunki towarów zamieszczone na stronie www.winanaturalne.pl mają charakter poglądowy i mogą wystąpić różnice w opisach produktów i zdjęciach.

Termin Realizacji Zamówień

Towar wysyłany jest w dni robocze w ciągu 24 godzin od potwierdzenia telefonicznego lub e-mail oraz potwierdzenia zaksięgowania przelewu na koncie Sprzedającego. Zamówienia złożone w dni wolne będą realizowane w kolejny dzień roboczy. W każdym wypadku termin dostawy uzgadniany jest indywidualnie z Kupującym podczas potwierdzania zamówienia. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień zawierających niekompletne dane. Sprzedający zastrzega sobie prawo zmiany terminu dostawy spowodowane niezależnymi przyczynami.

Towar może być wydany wyłącznie osobie pełnoletniej. W przypadku niemożności bezspornego ustalenia pełnoletniości, a także wątpliwości co do trzeźwości Kupującego kurier odmówi wydania przesyłki

Koszt przsyłki

Rodzaj i koszt  przesyłki może być uzgodniony indywidualnie. Standardowo jest to 19,9 zł (do 18 butelek) Możliwy jest też odbiór w punkcie (do 6 butelek) 8,5 zł lub inna przesyłka kurierska (UPS, DHL, Siódemka) 31 zł. Proszę o uzgodnienie telefonicznie tel 510999470 lub mailowo i uwzględnienie wybranego wariantu w przelewie.

Płatności

Ceny zawarte w cenniku nie zawierają kosztów przesyłki. Wszystkie ceny podane są w PLN i zawierają podatek VAT. Za zamówiony towar można zapłacić:

1. Gotówką – przy odbiorze osobistym towaru w sklepie firmowym zlokalizowanym Warszawie na ulicy Wilczej 28

2. Kartą kredytową - system umożliwia taki sposób prowadzenia autoryzacji, w którym pracownicy Sklepów Internetowych nie mają dostępu do przesyłanych numerów kart płatniczych Klientów.

3. Przelewem na konto - po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia, ze wskazanym numerem konta oraz numerem zamówienia na numer konta 81 1140 2017 0000 4102 0786 9433

Na wszystkie zakupione towary Sprzedający wystawia dowód zakupu w formie paragonu fiskalnego lub faktury VAT. Potrzebę otrzymania faktury należy zgłosić w trakcie składania zamówienia w przeciwnym przypadku zostanie wystawiony paragon.

Zwroty i reklamacje

W celu uniknięcia reklamacji związanych z niezgodnością towaru z zamówienie proszę otworzyć przesyłkę w obecności kuriera. Reklamacje wynikające z tytułu rękojmi uwzględniamy jedynie w uzasadnionych przypadkach. Zwrot pieniędzy możliwy jest tylko przy nienaruszonych butelkach i banderolach. Do zwracanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę. Reklamowany towar po uprzednim kontakcie należy wysyłać na adres firmy z adnotacją „reklamacja”.

Odpowiedzialność

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane zdjęcia oraz teksty nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne ilustracje oraz specyfikacje produktu nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości lub dostrzeżenia pomyłek prosimy o kontakt, przed dokonaniem zakupu.

Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie winanaturalne.pl są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

Zamieszczony na stronie sklepu cennik nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych a także nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. nr 133/97, poz. 883)Kupujący (Klient) wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Kupujący (Klient) ma prawo do wglądu, usunięcia i zmiany danych z bazy.

Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez podania przyczyn i bez wcześniejszych uprzedzeń